Skip to main content

Fotovoltaika

Žádná střecha pro nás není překážkou.

RODINNÉ DOMY

Systém pro rodinný dům řešíme vždy komplexně. Od vhodnosti řešení až po estetickou stránku instalace.

Prioritou je efektivní úspora finančních prostředků zákazníka.

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Pokud zjistíme nevhodnost řešení či jiné technické překážky na straně stavby, vždy na to upozorníme a nalezneme vhodné řešení.

Chci schůzku

BYTOVÉ DOMY

Kontaktujte nás a zajistíme vám optimální řešení pro váš bytový dům.

Vyřídíme za vás administraci i dotace.

Chci schůzku

FIRMY

Kontaktujte nás a zajistíme vám optimální řešení pro vaši firmu. Realizujeme FVE například pro výrobní haly, skladové prostory, pro dobíjení elektromobilů, či jiné energeticky náročnější projekty.

Vyřídíme za vás administraci i dotace.

Chci schůzku

OBCE a MĚSTA

Kontaktujte nás a zajistíme vám optimální řešení pro vaši obec. Realizujeme FVE například pro obecní budovy, školy, čističky odpadních vod, veřejná osvětlení, místa pro dobíjení elektromobilů, či jiné energeticky náročnější projekty.

Vyřídíme za vás administraci i dotace.

Chci schůzku

Jak to probíhá?

ÚVODNÍ KONZULTACE

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technický specialista a před vytvořením nabídky obhlídne místo realizace.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Na základě požadavků a technického šetření vypracujeme nabídku energetické studie na míru včetně cenové kalkulace, a to vše zdarma. Ověříme proveditelnost řešení s distributorem.

SMLOUVY A ADMINISTRATIVA

Po odsouhlasení nabídky podepíšeme smlouvu. Následně vám přivezeme materiál a vystavíme první zálohovou fakturu na dodaný materiál. Zajistíme u distributora smlouvu o připojení do jeho sítě včetně povolených přetoků. Po zaplacení první zálohové faktury za vás podáme veškeré potřebné žádosti (např. dotace) a naplánujeme termín instalace panelů s garancí instalace do 15 dnů od uhrazení druhé zálohové faktury.

INSTALACE

Vystavíme druhou zálohou fakturu a po jejím uhrazení provedeme elektroinstalační montáže nejpozději do 15 dní, podle toho, jaký termín vám bude vyhovovat.

REVIZNÍ TECHNIK

Zařízení uvedeme do provozu, proškolíme obsluhu, vystavíme revizní zprávu, dodáme výkresovou dokumentaci a podáme žádost o první paralelní připojení. Vystavíme vám konečnou fakturu.

VYPLACENÍ DOTACE

Po prvním paralelním připojení elektrárny k síti zažádáme o vyplacení dotace na váš účet. A tím máte vše hotovo.

Máte zájem? Kontaktujte nás!